Podporte nás v #GivingTuesdayNow

Podporte nás v #GivingTuesdayNow
03 máj 2020

#GivingTuesdayNow je medzinárodný deň darovania a štedrosti, ktorý sa koná 5. mája 2020 ako odpoveď na nečakanú potrebu vyvolanú koronavírusom.

Ľudia ukazujú svoju štedrosť a dobrotu rôznymi spôsobmi – tak to môžete spraviť aj na #GivingTuesdayNow – či už ide o darovanie rúšok, pomoc susedovi, finančný príspevok na dôležitú iniciatívu alebo zdieľanie vedomostí, každý dobrý skutok sa počíta. 

V časoch, keď celý svet prežíva túto pandémiu, štedrosť nás všetkých spája. Štedrosť dáva každému moc spraviť zmenu a pozitívne ovplyvniť životy druhých i svoj vlastný. 

Každý z nás má čo darovať. Vďaka sociálnym sieťam, online darovaniu, pošte a telefónom máme neobmedzené možnosti šíriť dobro a podporiť tých, ktorí to potrebujú.

Ako nás môžete podporiť?

Finančne:

Prosíme vás o podporu pri projekte zmeny našich škôl – Viac informácií nájdete tu

Mediálne:

Na instagrame – ak máte instagram, môžete nás podporiť vo Výzve 55 – Viac informácií nájdete tu

Staň sa ambasádorom nášho projektu:

Hľadáme 5 ambasádorov, ktorí 5.5.2020 spolu s nami vyzbierajú finančné prostriedky na 5 dní vzdelávania rešpektujúcej komunikácie pre 5 pedagógov.

Ak sa chceš stať ambasádorom vytvor si svoju vlastnú výzvu na https://piaristi.darujme.sk/p2p/nova/ , ktorou oslovíš svojich známych a priateľov.

5 dní vzdelávania pre pedagóga tvorí 100€, pomôž nám svojou výzvou získať dostatok finančných zdrojov a zároveň nám dopomôžeš k získaniu bonusu.

Najúspešnejšia nezisková organizácia, ktorá 5.5. vyzbiera najviac finančných darov, získa bonus 500€.

 

Darujte teraz:

 

Vydávame sa na cestu rešpektujúcej komunikácie a prosíme vás o podporu:

Projekt realizujeme cez školenia riadiacich pracovníkov s externými konzultatmi. Kultúra v organizáciách sa buduje vždy zhora dole. Veríme, že práve vedenia škôl ako nositelia zmeny musia sami ísť v oblasti budovania vzťahov príkladom.

Budeme veľmi radi, ak nás v tomto projekte podporíte. Ďakujeme!

Aktuálne vyzbieraná suma: